درباره ما
معرفی شرکت ابزار عمویی

شرکت ابزار عمویی از ۱۳۱۹ در تهران فعالیت خود را آغاز و تا کنون با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اره تیزکنی، تیغه تیزکنی و … ارائه دهنده انواع خدمات ساخت و سرویس تمامی تیغه‌های موجود صنعت چوب است.

مرکز سرویس ابزار عمویی نماینده انحصاری ولمر (Vollmer) آلمان، یکی از بهترین برندهای دنیا در ساخت ماشین‌های اره تیز کنی هست. این مجموعه با به کارگیری به‌روزترین دستگاه‌های دنیا و نیروهای متخصص و آموزش دیده طیف گسترده‌ای از کارهای خدماتی مانند فروش، تیز کاری و ساخت تیغه‌های فرم و انواع تیغ اره نواری، تیغ اره دستگاه‌های نجاری و… ارائه می‌دهد. این مرکز با فضایی بالغ بر ۸۰۰ متر مربع امکان مراجعه حضوری و بازدید از روند کار برای مشتریان گرامی ابزار عمویی فراهم آورده است.

درباره ما

تیز کردن تیغه و تیغچه ابزار نجاری با استاندارد های جهانی

در مرکز سرویس ابزار عمویی از بهترین برندهای تولید کننده سنگ ابزار تیز کنی  برای اره‌ها و تیغه‌های برشی استفاده می‌شود. همچنین تیغه‌ها با زوایای به‌خصوص بر اساس استانداردهای اروپایی و اورجینال و بانک اطلاعاتی قوی و به‌روز، تیز می‌شوند و این حد از دقت در تیز کردن تیغ‌های ابزارآلات صنایع چوب و ام‌دی‌اف باعث افزایش طول عمر مفید ابزار می‌شود که نشان از کیفیت بالای خدمات مرکز سرویس ابزار عمویی دارد. برای مثال  در تیز کاری تیغ رنده‌ها ابزار عمویی از دستگاه اتوماتیک با سنگ الماسِ بسیار مرغوب، عملیات تیز کاری را به صورت یک جا تیز می‌کند که این عمل باعث عدم ناترازی تیغه‌ها می‌شود.

فروش تیغه لایتز leitz آلمان

ابزار عمویی نماینده انحصاری شرکت لایتز آلمان، یکی از بهترین برندهای تولید کننده ابزارآلات نجاری است که در دنیا طیف گسترده‌ای از تیغ اره‌های مخصوص چوب و MDF و همچنین مته‌های سیان سی، تیغچه‌های پرداخت، توپی ابزار زنی و اره نواری و… را به فروش می‌رساند.

همواره پاسخگوی شما هستیم

ساعت کاری: ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر

ایمیل support[at]amouitools[dot]com

از طریق فرم آنلاین هم می‌توانید با ما در ارتباط باشید.