درباره ما
معرفی شرکت ابزار عمویی

 

پشت سر هر کسب و کار پیشگامی که نگاهی به آینده دارد، یک تاریخچه غنی نهفته است. ابزار عمویی از پیشگامان حوزه ابزارآلات و صنعت چوب نیز چنین داستانی دارد. رویکرد این شرکت با آینده و پیشگامی در حوزه خود گره خورده است و آینده نیز ریشه در گذشته دارد.

داستان ابزار عمویی در سال 1319 و از یک آهنگری در تهران آغاز شد. همانطور که پیداست آن روزها خبری از ابزار نبود و طبعاً  این کسب و کار به عنوان ابزار عمویی شناخته نشده بود. این مجموعه از همان ابتدا نیاز روز بازار را می‌شناخت و به همین خاطر مدتی بعد علاوه بر آهنگری به جوشکاری نیز روی آورد. به خاطر همان روحیه پیشگامی و حرکت رو به جلو مطابق و حتی فراتر از نیازهای مشتری، بین سالهای 1330 تا 1337 این شرکت تصمیم گرفت که تا گستره کاری خود را گسترش دهد و در حوزه ابزارآلات صنعتی به‌ویژه صنعت چوب نیز خودی نشان دهد و این اقدام منجر به احداث دو مغازه  در دروازه شمیران در حدود سال‌های 1342-1343 می‌شود که یکی فروشگاه ابزار است و دیگری اره تیزکنی.

وقتی که بازار با سرعت فزاینده‌ای شروع به تغییر کرد، ابزار عمویی دانست که چگونه باید خود را با شرایط، زمان و نیاز مشتریان وفق دهد و نتیجه بسیار درخشان و خیره کننده بود. ابزار عمویی با شناسایی درست نیاز بازار، بر آن شد که آغازگر مسیر نوینی در صنعت ابزار ایران باشد و در سال 1358 قرادادی با شرکت لایتز ( LEITZ) آلمان  امضا کرد تا با بهره‌گیری از تجربه و اعتبار شرکت لایتز ( LEITZ) آلمان، ابزار مورد استفاده در صنایع چوب، پلاستیک، کامپوزیت، فلزات غیر آهنی و … را به روز کند و نیاز نجاران و صنعتگران این حوزه را برطرف سازد و از آن تاریخ تا به امروز ابزار عمویی نماینده رسمی این شرکت معتبر آلمانی در ایران است به طوری که در ذهن تمام فعالان صنعت چوب و ابزار،  لایتز و ابزار عمویی دو نام جدانشدنی از یکدیگرند.

درباره ما

اکنون با بیش از  هفتاد سال فعالیت، ابزار عمویی همچنان پیشرو در فروش و سرویس انواع ابزارهای قابل استفاده در صنعت چوب است و فعالیت این شرکت به دو حوزه اصلی تقسیم می‌شود: 1) فروش ابزار  2) سرویس ابزار ( تیزکاری ابزارآلات)


فروش ابزار

در این بخش با بهره‌گیری از تجربه و کیفیت برند معتبری همچون لایتز ( LEITZ) آلمان که از بهترین تولیدکننده‌های ابزار نجاری در جهان است، فروش تیغه‌ اره‌های مخصوص چوب و MDF ، تیغچه‌های پرداخت، توپی ابزار زنی و اره نواری ، مته‌های مختلف، ابزار دستگاه CNC و سایر ابزار نجاری و صنعت چوب، پلاستیک، کامپوزیت، فلزات غیر آهنی و …  صورت می‌پذیرد. شرکت ابزار عمویی بیش از چهل سال است که نمایندگی رسمی محصولات لایتز ( LEITZ) آلمان را در ایران بر عهده دارد.

 

درباره ما

سرویس ابزار

ابزار عمویی از اولین مراکز سرویس ابزار در ایران به‌حساب می‌آید. مرکز سرویس ابزار عمویی نماینده انحصاری برند ولمر(Vollmer) آلمان است که از برترین‌های دنیا در حوزه ساخت دستگاه‌های اره تیزکنی محسوب می‌شود. مرکز سرویس ابزار عمویی که در شهرک صنعتی بهسازی چوب ایران واقع در احمدآباد مستوفی  قرار دارد، با به‌کارگیری استانداردهای روز دنیا و شرکت‌های معتبری چون (Vollmer) و لایتز ( LEITZ) آلمان ، به‌روز ترین و بهترین دستگاه‌ها و استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده، آماده خدمت به مشتریان است.

فلسفه ابزار عمویی از ابتدا تا کنون این بوده است که به کمک فناوری یک گام جلوتر از بازار حرکت کند و محصول و خدمات حرفه‌ای و با کیفیت را به مشتریان ارائه کند. نگاه به آینده، وفاداری و تعهد در کیفیت و تطبیق با شرایط و نیاز بازار باعث شد که ابزار عمویی از مغازه و کارگاه کوچکی در دروازه شمیران تهران، به یک نام شناخته شده در صنعت چوب و حوزه ابزار تبدیل شود و امروزه عضوی جدایی ناپذیر در حوزه صنعت چوب کشور تلقی شود.

همواره پاسخگوی شما هستیم

ساعت کاری: ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر

ایمیل support[at]amouitools[dot]com

از طریق فرم آنلاین هم می‌توانید با ما در ارتباط باشید.